Projektowanie wnętrz mieszkań Warszawa

Projektowanie mieszkania w Warszawie to wyzwanie wymagające dużego wyczucia i umiejętności. Do tego zadania potrzebna jest specjalistka, która wie, jaką koncepcję stworzyć, żeby w efekcie otrzymać przytulne miejsce do życia, a nie zimny, beznamiętny lokal mieszkalny. Każdy zrealizowany przeze mnie projekt mieszkania w Warszawie był stworzony z myślą o potrzebach i wymaganiach mieszkańców. Dbając o najdrobniejszy szczegół składający się na finalną aranżację, nie zapominam o kluczowej dla komfortu mieszkalnego funkcjonalności. Profesjonalnemu i kompleksowemu podejściu zawdzięczam to, że od ponad 13 lat przychodzą do mnie nowi klienci, z których większość przyznaje, że trafiła do mnie z polecenia. Skontaktuj się ze mną i zapewnij sobie pięknie zaaranżowane wnętrze mieszkania.

Fachowe projektowanie wnętrz mieszkań w Warszawie

W pracy projektantki wnętrz wyjątkowo ważne dla mnie jest ustalenie przejrzystych zasad na początku współpracy. Dlatego z każdym klientem podpisuję umowę, gdzie jasno określony jest koszt usługi, którego na późniejszych etapach nie podnoszę. Dbam o terminowość i rzetelność, dzięki czemu wiele osób chętnie wraca do mnie w sprawie nowych inwestycji. Nie buduję barier komunikacyjnych i sztywnej atmosfery, co sprawia, że klient czuje, że może zasięgnąć mojej porady w każdej sprawie. Pozwala to na spokojny i miły przebieg współpracy.

Skorzystaj ze specjalnych pakietów projektowych

Zdaję sobie sprawę z tego, że projektowanie mieszkania w Warszawie interesuje osoby o bardzo różnych potrzebach i wymaganiach. Z myślą o tym przygotowałam trzy pakiety, które umożliwiają każdemu znalezienie odpowiednio dopasowanej usługi.

Największą popularnością cieszy się pakiet kompleksowy z nadzorem skierowany do osób potrzebujących pomocy profesjonalisty, który weźmie na siebie odpowiedzialność za cały proces projektowania mieszkania wraz z wykończeniem. W ramach tej usługi m.in. tworzę projekt lokalu, zamawiam niezbędne materiały i kontroluję prace wykończeniowe. Wybierz ten pakiet, jeśli chcesz otrzymać gotowe mieszkanie bez angażowania się w przygotowania.

Drugim wartościową opcją jest pakiet kompleksowy. Decydują się na niego najczęściej osoby, które mają zorganizowaną własną ekipę wykończeniową i interesuje ich wyłącznie rzetelny projekt. Pakiet kompleksowy to gwarancja fachowego projektu oraz dokumentacji dla wykonawców i listy materiałów.

W mojej ofercie znajdziesz także pakiet zmian deweloperskich. To idealne rozwiązanie dla Ciebie, jeśli masz nowe mieszkanie, w którym chcesz dokonać pewnych modyfikacji. Zakres usług zapewnionych w tym pakiecie obejmuje m.in. 3 wersje modelu 2D układu funkcjonalnego do wyboru, a także projekty instalacji elektrycznej, oświetlenia i centralnego ogrzewania.

Potrzebujesz doświadczonej specjalistki, której można bez obaw powierzyć projektowanie wnętrz mieszkań w Warszawie?
Zgłoś się do biura Prosty Plan!

    wybrana przez Ciebie opcja
    Opcjonalnie plik z planem mieszkania (max. 10 MB; pdf / jpg / jpeg / png)