Pracownia


W trakcie mojej kariery jako projektant wnętrz w Warszawie wypracowałam 15 fundamentalnych reguł, którymi kieruję się, realizując kolejne zlecenia. Poniżej spisałam ich treść – dowiedz się, dlaczego warto podjąć współpracę ze mną.

1. PROJEKTOWANIE WNĘTRZ W WARSZAWIE NIE JEST MOJĄ PASJĄ, ALE TWÓRCZĄ PRACĄ, KTÓRĄ Z MIŁOŚCIĄ KONTYNUUJĘ OD PONAD 8 LAT.

2. TWORZĘ PROJEKTY DO MIESZKANIA, A NIE OGLĄDANIA. ŚWIADCZY O TYM PONAD 300 ZREALIZOWANYCH INWESTYCJI, W KTÓRYCH CHCE SIĘ ŻYĆ.

3. W MOIM STUDIO PROJEKTOWANIA WNĘTRZ W WARSZAWIE NIE INWESTUJĘ W REKLAMĘ, PONIEWAŻ 9 NA 10 KLIENTÓW PRZYCHODZI Z POLECENIA. POZOSTALI TRAFIAJĄ TU PRZYPADKIEM I JUŻ ZOSTAJĄ.

4. UWAŻAM, ŻE ARCHITEKT WNĘTRZ W WARSZAWIE MUSI BYĆ UCZCIWY I RZETELNY, DLATEGO DOTRZYMUJĘ OBIETNIC ALBO NIE OBIECUJĘ RZECZY NIEMOŻLIWYCH.

5. LUBIĘ MOICH KLIENTÓW, A ONI LUBIĄ DO MNIE WRACAĆ Z KOLEJNYMI INWESTYCJAMI.

6. DZIAŁAM TERMINOWO I NA CZAS, BO CZAS TO PIENIĄDZ. PRZEDE WSZYSTKIM TWÓJ.

7. CENIĘ PONADCZASOWĄ PROSTOTĘ I ELEGANCJĘ. WIERZĘ, ŻE PIĘKNE RZECZY NIE PRZEMIJAJĄ Z MODĄ. TAKIE SĄ MOJE PROJEKTY.

8. SPOKOJNY KLIENT TO SZCZĘŚLIWY PROJEKTANT WNĘTRZ. DLATEGO POMAGAM NA KAŻDYM ETAPIE INWESTYCJI.

9. ZAWIERAM UMOWĘ NA JEDNĄ, NIEZMIENNĄ CENĘ, PONIEWAŻ LUBIĘ JASNE SYTUACJE OD SAMEGO POCZĄTKU I SZANUJĘ SWOICH KLIENTÓW.

10. CENIĘ POLSKI DESIGN I NASZYCH PRODUCENTÓW, WIĘC STARAM SIĘ UŻYWAĆ DO PROJEKTÓW WNĘTRZ ICH MATERIAŁÓW. TY OTRZYMUJESZ NATOMIAST NIŻSZE CENY I DODATKOWE RABATY.

11. LUBISZ MIEĆ WYBÓR? JA TEŻ, DLATEGO ZAWSZE OTRZYMUJESZ KILKA KONCEPCJI PROJEKTU I PROPOZYCJI MATERIAŁÓW DO WYBORU.

12. NIE PROJEKTUJĘ ONLINE, BO WIERZĘ W SIŁĘ OSOBISTEGO KONTAKTU. ZE WZGLĘDU NA TO WSZYSTKIE SPOTKANIA I WIZYTY NA BUDOWIE SĄ BEZPŁATNE.

13. PROJEKTOWANIE MIESZKANIA JEST PROCESEM, KTÓRY WYMAGA CZASU I ZAANGAŻOWANIA, DLATEGO ROZMOWY O TWOIM LOKALU PODEJMUJĘ JUŻ NA ETAPIE JEGO ZAKUPU.

14. JAKO DOŚWIADCZONA PROJEKTANTKA WNĘTRZ Z WARSZAWY ROZUMIEM, ŻE ABY PODJĄĆ OSTATECZNĄ DECYZJĘ, CZASEM TRZEBA ZOBACZYĆ KILKA MOŻLIWOŚCI, DLATEGO NA KAŻDYM ETAPIE PROJEKTU MOŻLIWE SĄ NIEODPŁATNE ZMIANY.

15. NIE MAM PIĘKNEGO, BARDZO DROGIEGO BIURA, Z JAKIM MOGĄ STEREOTYPOWO KOJARZYĆ SIĘ NAJLEPSI PROJEKTANCI WNĘTRZ Z WARSZAWY  – NIE LUBIĘ STAGNACJI I PODNOSZENIA CEN, ABY ZAPŁACIĆ WYSOKI CZYNSZ.

ZA TO LUBIĘ DOBRĄ KAWĘ. DAJ SIĘ NA NIĄ ZAPROSIĆ I POROZMAWIAJMY W MIŁEJ ATMOSFERZE O TWOIM PROJEKCIE.

Izabela Gemzała

ProstyPlan.pl