Darmowe modele 3D i tekstury HD- największy spis stron, skąd możesz je pobrać

Darmowe modele 3D i tekstury HD- największy spis stron, skąd możesz je pobrać

Jeśli po raz setny wstawiacie ten sam wazon do wizualizacji albo właśnie utknęliście z projektem – mam dla Was kilkadziesiąt propozycji stron, gdzie możecie znaleźć darmowe modele 3D i tekstury HD. W większości to darmowe adresy, choć niektóre wymagają zarejestrowania- ale naprawdę warto. Dodatkowo znajdziecie też propozycje adresów, skąd pobierzecie wysokiej jakości tekstury i zdjęcia. Obowiązkowa ściąga, jeśli właśnie siadasz do wykonania wizualizacji. Dla ułatwienia tabela daje możliwość wyszukania firmy lub sortowania według wybranej kategorii. Bierzcie i korzystajcie!

STRONY Z MODELAMI 3D

AKTUALIZACJA (LISTOPAD 2017)

 

STRONY Z TEKSTURAMI HD

3dtotal.com

Prosta ale bogata strona z wysokiej jakości teksturami, szczególnie na ściany. Nie wymaga rejestracji i jest całkowicie darmowa.

darmowe modele 3D

arroway-textures.ch

Na stronie możesz kupić nie tylko bardzo dobrej jakości tekstury, ale również mapy do nadawania trójwymiaru. Portal posiada też możliwość ściągnięcia darmowych tekstury o trochę niższej, ale nadal zadowalającej jakości.

darmowe modele 3D

freestocktextures.com

Intuicyjna baza z wysokiej jakości plikami .jpg do pobrania za darmo. Zebrane w kategorie pliki ułatwiają szukanie.

darmowe modele 3D

Z jakich stron jeszcze korzystacie, aby pobrać darmowe modele 3D i tekstury HD? 


JEŚLI PODOBAŁ CI SIĘ TEN POST, UWAŻASZ ŻE BYŁ PRZYDATNY, ZABAWNY LUB WARTOŚCIOWY- PODZIEL SIĘ SWOJĄ OPINIĄ W KOMENTARZU I UDOSTĘPNIJ GO SWOIM ZNAJOMYM. NIECH IDZIE W ŚWIAT I ŚCIĄGNIE TU WIĘCEJ FAJNYCH LUDZI. DZIĘKI!

You may also like

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *