Przejdź do głównej zawartości
2 minut

Jak dobrze dobrać baterie w łazience i kuchni – darmowy poradnik

Pozornie łatwy wybór armatury kuchennej oraz łazienkowej, w praktyce okazuje się całkiem sporym wyzwaniem. Każdy kto chociaż raz zmierzył się z samodzielnym wyborem baterii, doskonale wie, jak trudno podjąć dobrą decyzję, biorąc pod uwagę nie tylko walory estetyczne, ale także parametry techniczne. Z tego powodu postanowiłam napisać poradnik w formie eBooka, w którym przybliżam podstawowe rodzaje baterii, biorąc pod uwagę sposób montażu, rodzaj uchwytu oraz typ wylewki. Zwracam w nim również uwagę na najważniejsze parametry techniczne, którymi powinniśmy kierować się wybierając baterię do kuchni oraz łazienki, między innymi, takie jak wydajność przepływu czy długość wylewki.  

Druga część poradnika porusza dodatkowe funkcje jakie oferują nam producenci baterii łazienkowych i kuchennych, a także przedstawiam w niej najistotniejsze parametry, które należy wziąć pod uwagę dokonując wyboru baterii.

Mam nadzieję, że z pomocą mojego poradnika, podjęcie trafnej decyzji stanie się nieco łatwiejsze.

 

Jeśli w obliczu planowanego remontu bądź wykończenia wnętrza, wybór armatury jest kolejną trudną do podjęcia decyzją, której nie jesteś pewien, weź pod uwagę zatrudnienie profesjonalnego architekta wnętrz. Wraz z doświadczonym zespołem projektantów świadczę kompleksowe usługi z zakresu projektowania wnętrz, tak aby każde z nich było dosłownie „skrojone na miarę”. Już dziś umów się z nami na spotkanie!

 

Brak komentarzy!

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.