Architekt wnętrz Warszawa

Pragniesz, aby ktoś doświadczony i kreatywny urządził Twoje mieszkanie w stolicy? W takim razie potrzebny Ci renomowany architekt wnętrz z Warszawy – skontaktuj się z biurem projektowym Prosty Plan! Mam ponad trzynastoletnie doświadczenie w pracy jako architekt wnętrz i w tym czasie zrealizowałam ponad 400 unikalnych inwestycji mieszkalnych. Moje projekty stanowią połączenie atrakcyjności z funkcjonalnością, zachowując przy tym przyjazny klimat, dzięki któremu mieszkańcy czują się tam dobrze i swobodnie. Cenisz konkret, terminowość, rzetelność i uprzejmą współpracę? Serdecznie zapraszam do kontaktu.

Kompleksowe usługi w wykonaniu kompetentnej projektantki wnętrz z Warszawy

Inwestycja w mieszkanie lub dom wiąże się zazwyczaj z wielkim podekscytowaniem i planami dotyczącymi aranżacji, która tam zostanie stworzona. Niektórzy lubią samodzielnie nadzorować przebieg wszelkich prac remontowych, podczas gdy inni chcieliby, aby wszystkimi kwestiami zajął się ktoś z odpowiednią wiedzą i doświadczeniem, co zagwarantowałoby zadowalający efekt końcowy. Zdając sobie z tego sprawę, przygotowałam specjalne pakiety, które stanowią spełnienie różnych potrzeb klientów.

Jeśli jesteś bardzo zajętą osobą i nie masz czasu ani chęci zajmować się kwestiami aranżacji wnętrz, to idealnym rozwiązaniem dla Ciebie będzie pakiet kompleksowy z nadzorem. Gwarantujesz sobie w ten sposób święty spokój i pewność, że Twoim mieszkaniem zajmuje się fachowa ekipa, którą nadzoruje wykwalifikowana architektka wnętrz. Będę wspierać Cię każdym etapie urządzania mieszkania, od stworzenia projektu, po ostatnie prace wykończeniowe. Na finiszu współpracy czeka Cię gotowe lokum, do którego możesz się śmiało wprowadzić.

Interesuje Cię ciekawa koncepcja wnętrza, ale wykończenie chcesz realizować na własną rękę? Nie ma problemu, skorzystaj z pakietu kompleksowego, w ramach którego zapewniam profesjonalny projekt wraz z niezbędną dokumentacją dla wykonawców oraz listą niezbędnych materiałów.

Oprócz wskazanych wcześniej pakietów oferuję usługi w zakresie zmian deweloperskich, w ramach których dokonuję modyfikacji aranżacji mieszkania. Co istotne, obejmują one nie tylko przeobrażenia wizualne, ale także projekty hydrauliki, centralnego ogrzewania, elektryki i oświetlenia.

Uczciwa współpraca popłaca

Moje biuro projektowe cieszy się dużym uznaniem, o czym świadczy fakt, że znaczna większość moich klientów trafia do mnie z polecenia. Jako architektka wnętrz z Warszawy gram w otwarte karty i na początku współpracy podpisuję z klientem umowę, w której jasno określam cenę świadczonych usług. Kwota ta nie ma prawa później wzrosnąć (chyba, że rozszerzysz zakres naszej współpracy), dzięki czemu osoby decydujące się na moje biuro, nie borykają się potem z niespodziewanymi kosztami. Interesuje Cię specjalistka realizująca profesjonalne projektowanie wnętrz w Warszawie? Zapraszam do kontaktu.

    wybrana przez Ciebie opcja
    Opcjonalnie plik z planem mieszkania (max. 10 MB; pdf / jpg / jpeg / png)