Projektowanie kuchni Warszawa

Przestrzeń kuchenna to ważna miejsce nie tylko dla domowych mistrzów gotowania, ale i dla degustatorów ich dań. Projektowanie kuchni w Warszawie staje się coraz popularniejszą usługą ze względu na to, z jak istotnym pomieszczeniem mamy do czynienia. Kuchnia powinna łączyć w sobie walory estetyczne z funkcjonalnością i wygodą użytkowania. Umiejętnie zaprojektowane wnętrze pozwala zarówno na swobodę kulinarnych popisów, jak i późniejsze spędzenie przy nich wspólnego czasu z rodziną lub przyjaciółmi. Jeżeli interesuje Cię projekt kuchni, który idealnie wkomponuje się w stylistykę Twojego mieszkania lub domu, to skorzystaj z oferty biura projektowego Prosty Plan.

Spraw sobie kuchnię marzeń – postaw na biuro projektowe Prosty Plan

Od wielu lat działam jako projektantka wnętrz w Warszawie, dzięki czemu zdobyłam duże doświadczenie umożliwiające projektowanie kuchni, które spełniają oczekiwania moich klientów. Tworzone przeze mnie aranżacje kuchni charakteryzuje duża funkcjonalność pozwalająca na maksymalne wykorzystanie dostępnej powierzchni. Nie stanowi dla mnie problemu zaprojektowanie zarówno małej kuchni w bloku, jak i dużego, przestronnego pomieszczenia w nowym domu jednorodzinnym. W aranżacjach zwracam szczególną uwagę na aspekty ergonomiczne, dzięki czemu urządzane przeze mnie wnętrza są bardzo wygodne dla mieszkańców.

Projektowanie kuchni w Warszawie oprócz zapewnienia możliwości komfortowego korzystania z niej, musi uwzględniać również gust estetyczny klienta. Jako architektka stawiam na bezpośredni kontakt i dialog z klientem, co umożliwia wypracowanie wspólnej wizji aranżacyjnej. Projekt nowoczesnej kuchni może dostosować to pomieszczenie do wielu różnych stylistyk – wskaż, o jakiej aranżacji marzysz, a postaram się uzyskać upragniony efekt.

Powierz zaprojektowanie swojej kuchni doświadczonej architektce

Zależy Ci na tym, aby Twój projekt kuchni w Warszawie był od A do Z zrealizowany przez profesjonalistów, bez konieczności Twojego zaangażowania w prace? W biurze Prosty Plan oferuję pakiet kompleksowy z nadzorem, który obejmuje zarówno profesjonalny projekt kuchni, jak i nadzór nad pracami wykończeniowymi sprawdzonych fachowców. W ramach tej usługi wykonuję również projekty mebli na wymiar, które będą stanowić idealne wyposażenie urządzanego pomieszczenia.

Jeżeli natomiast interesuje Cię gotowa koncepcja aranżacyjna, ale preferujesz we własnym zakresie zatrudnić ekipę wykończeniową, to skorzystaj z pakietu kompleksowego. Zakres tej usługi obejmuje m.in. wizualizację 3D, projekt elektryki i oświetlenia czy spis materiałów wykończeniowych użytych w projekcie wraz z ceną i ilościami.

Chcesz urządzić kuchnię lub inne pomieszczenia i szukasz profesjonalistki, której specjalnością jest projektowanie wnętrz w Warszawie? Zapraszam do kontaktu.

    wybrana przez Ciebie opcja
    Opcjonalnie plik z planem mieszkania (max. 10 MB; pdf / jpg / jpeg / png)