Projektowanie łazienki Warszawa

Łazienka to jedno z najważniejszych pomieszczeń w mieszkaniu. Profesjonalnie wykonany projekt łazienki w Warszawie powinien doskonale prezentować się pod względem wizualnym oraz zapewniać pełen komfort domownikom. Jeżeli interesuje Cię aranżacja łazienki stworzona przez architektkę wnętrz z dużym doświadczeniem w tej branży, skontaktuj się z moim biurem projektowym Prosty Plan. W ramach usług realizuję zarówno projekty małych, kameralnych łazienek w blokach, jak i większych pomieszczeń tego typu w dużych lokalach mieszkalnych. Zgłoś się do mnie i uzyskaj projekt łazienki w Warszawie, którego cena jest adekwatna do profesjonalizmu wykonania.

Zamów projekt pięknej i funkcjonalnej łazienki w Warszawie

Bez wątpienia dobrze zaprojektowana łazienka stanowi wyzwanie aranżacyjne. Kluczowy jest odpowiedni dobór materiałów odpornych na zmienną temperaturę czy kontakt z wodą. Bardzo często na niewielkiej powierzchni należy zmieścić dużą liczbę rozwiązań, które zapewnią satysfakcjonujący poziom wygody. Wiąże się to z koniecznością określenia wielu aspektów, wśród których wyróżnić można:

  • preferencje dotyczące instalacji wanny i prysznica lub ewentualnie chęć uwzględnienia obu opcji,
  • chęć posiadania bidetu,
  • obecność pralki w pomieszczeniu,
  • potrzeba realizacji pielęgnacji twarzy lub robienia makijażu w łazience.

Bezpośredni kontakt z klientem to nieodzowna kwestia, jeśli mam uzyskać efekt, który będzie go satysfakcjonować, dlatego przed przystąpieniem do projektu łazienki wspólnie omawiamy najważniejsze sprawy dotyczące aranżacji. Dyskusja ta dotyczy oczywiście nie tylko aspektów funkcjonalnych, ale także wizualnych. Klient wskazuje, jaka kolorystyka mu się podoba, które płytki mu się podobają oraz w jakiej stylistyce powinna odnajdywać się łazienka jego marzeń. Bardzo cenię rozmowy z moimi klientami, ponieważ przybliżają nas do końcowego sukcesu.

Kompleksowy projekt łazienki w Warszawie

Projektowanie wnętrz w Warszawie, w tym aranżacja łazienki, może przebiegać w różny sposób. Moim klientom oferuję specjalnie przygotowane pakiety m.in. pakiet kompleksowy i pakiet kompleksowy z nadzorem. Pierwszy z nich skierowany jest do osób, które interesuje dopracowany projekt łazienki wraz ze spisem materiałów wykończeniowych zawartych w projekcie z uwzględnieniem ich cen oraz ilości. Prace wykończeniowe związane z realizacją projektu w takim układzie pozostają w zakresie klienta i wynajętej przez niego firmy wykończeniowej. Pakiet kompleksowy z nadzorem przenosi natomiast pełnię odpowiedzialności na mnie – oprócz stworzenia projektu, do moich obowiązków należy wtedy m.in. zakup niezbędnych materiałów oraz nadzór nad pracami wykończeniowymi realizowanymi przez współpracujących ze mną, sprawdzonych fachowców.

Wybierz, która z przedstawionych usług bardziej Ci odpowiada i skontaktuj się ze mną – poznaj Prosty Plan na swoją stylową łazienkę!

    wybrana przez Ciebie opcja
    Opcjonalnie plik z planem mieszkania (max. 10 MB; pdf / jpg / jpeg / png)