Przejdź do głównej zawartości
pracownia architektury wnętrz

PROSTY PLAN

Projektowanie to dla nas coś więcej niż piękne przedmioty i modne dodatki. Wierzymy, że dzięki uwadze i wiedzy, jaką poświęcamy każdej inwestycji, Twój dom stanie się idealnym miejscem do spokojnego i szczęśliwego życia.

Poznaj nas i zasady, jakimi kierujemy się w tworzeniu projektów do mieszkania i mieszkań do kochania!

15 Zasad projektowania.

W trakcie naszej pracy jako projektantki wnętrz w Warszawie wypracowałyśmy 15 fundamentalnych reguł, którymi kierujemy się, realizując kolejne zlecenia. Poznaj ich treść – dowiedz się, dlaczego warto podjąć z nami współpracę.

 1. Projektowanie wnętrz  nie jest naszą pasją, ale twórczą pracą, którą z miłością kontynuujemy od ponad 12 lat.

 2. Tworzymy projekty do mieszkania, a nie oglądania. Świadczy o tym ponad 400 zrealizowanych inwestycji, w których chce się żyć.

 3. W naszym studio projektowania wnętrz w Warszawie nie inwestujemy w reklamę, ponieważ 9 na 10 klientów przychodzi z polecenia. Pozostali trafiają tu przypadkiem i już zostają.

 4. Uważamy, że architekt wnętrz w Warszawie musi być uczciwy i rzetelny, dlatego dotrzymujemy obietnic albo nie obiecujemy rzeczy niemożliwych.

 5. Lubimy naszych klientów, a oni lubią do nas wracać z kolejnymi inwestycjami.

 6. Działamy terminowo i na czas, bo czas to pieniądz. Przede wszystkim Twój.

 7. Cenimy ponadczasową prostotę i elegancję. Wierzymy, że piękne rzeczy nie przemijają z modą. Takie są nasze projekty.

 8. Spokojny klient to szczęśliwy projektant wnętrz. Dlatego pomagamy na każdym etapie inwestycji.

 9. Zawieramy umowę na jedną, niezmienną cenę, ponieważ lubimy jasne sytuacje od samego początku i szanujemy naszych klientów.

 10. Cenimy polski design i naszych producentów, więc staramy się używać do projektów wnętrz ich materiałów. Ty otrzymujesz natomiast niższe ceny i dodatkowe rabaty.

 11. Lubisz mieć wybór? My też, dlatego zawsze otrzymujesz kilka koncepcji projektu i propozycji materiałów do wyboru.

 12. Wierzymy w siłę osobistego kontaktu. Ze względu na to wizyty na budowie i spotkania w naszym biurze są bezpłatne.

 13. Projektowanie mieszkania jest procesem, który wymaga czasu i zaangażowania, dlatego rozmowy o Twoim lokalu podejmujemy już na etapie jego zakupu.

 14. Jako doświadczone projektantki wnętrz z Warszawy rozumiemy, że aby podjąć ostateczną decyzję, czasem trzeba zobaczyć kilka możliwości, dlatego na każdym etapie projektu możliwe są zmiany.

 15. Nie lubimy stagnacji i podnoszenia cen, aby zapłacić wysoki czynsz za biuro w centrum miasta. Ale z przyjemnością zaprosimy Cię do naszej pracowni na warszawskim Żeraniu, na dobrą kawę i rozmowy w miłej atmosferze o Twoim projekcie.

Planujemy zmiany deweloperskie, aby zaoszczędzić na wykończeniu mieszkania

Poznajmy się jeszcze lepiej

Zobacz, kto za tym stoi!

Iza Gemzała

Matka – założycielka, mózg operacji i motor napędowy wszystkich zmian w Prostym Planie. Jest maksymalistką i uwielbia osiągać sukcesy, co sprawia, że ciężko jej stać w miejscu. Ciągle coś zmienia, ulepsza, modyfikuje i planuje. Jest szczęśliwa, kiedy może coś tworzyć i wymyślać na nowo – dlatego jej ulubiony etap projektu to koncepcje układów funkcjonalnych. Prosty…

Poznaj mnie lepiej