Przejdź do głównej zawartości

PROJEKT Lubię tu wracać

Powierzchnia:
60 m2
Budownictwo:
Nowe
Liczba pokoi:
3
Przeznaczenie:
1 osoba

Kobieta zmienną jest, ale jej mieszkanie musi dawać poczucie bezpieczeństwa i oparcia niezależnie od dnia. Projektując wnętrza mieszkania dla naszej klientki, stworzyłyśmy nie tylko piękną aranżację, ale przede wszystkim dom, do którego chętnie wraca. I właśnie ten efekt bezpiecznej przystani jest tym, do czego dążymy w naszych projektach.

Z widokiem na przyszłość

W tym projekcie czuć kobiecą rękę, subtelność, miękkość, ale też konsekwencję. Współpracę rozpoczęłyśmy jeszcze na etapie zmian deweloperskich. To wtedy dowiedziałyśmy się więcej na temat naszej klientki, jej planów i oczekiwań. Przygotowałyśmy kilka koncepcji kuchni i łazienek, aż w końcu wybrałyśmy ten najlepszy układ funkcjonalny.

Gdy mieszkanie było już wybudowane zgodnie z naszymi wytycznymi, rozpoczęłyśmy pracę nad aranżacją i doborem materiałów. I poszukiwaniem płytek idealnych! Z ogromną starannością wybierałyśmy wzór, który jak najlepiej imituje marmur. W tym celu odwiedziłyśmy sklepy i showroomy, aby na żywo przekonać, się jak wygląda płytka, którą wstępnie wybrałyśmy. W końcu się udało. Znalazłyśmy to, czego szukałyśmy i mogłyśmy dobrać kolejne, uzupełniające materiały.

Rozważna i romantyczna

W trakcie naszych rozmów pojawiały się różne pomysły dotyczące przyszłości mieszkania. Niezależnie od tych zmieniających się planów, wiedziałyśmy, że jest to lokum na długi czas. Jego układ i materiały muszą być nie tylko trwałe i ponadczasowe.

Nie bez powodu wybór padł więc na drewniany parkiet ułożony w jodełkę. Zresztą wprawne oko odnajdzie ten motyw na innych elementach wyposażenia. Jodełka nadała charakter i ożywiła spokojne, niemal skąpane w bieli i pudrowym różu wnętrze.