Przejdź do głównej zawartości

PROJEKT Piętro wyżej

Powierzchnia:
53 m2
Budownictwo:
Nowe
Liczba pokoi:
2
Przeznaczenie:
2 osoby/para

Mieszkanie zaprojektowane dla młodego mężczyzny lubiącego mocne kontrasty we wnętrzu i dobre jakościowo materiały. Eleganckie mieszkanie, które za dnia tętni życiem wielkiego miasta a wieczorem daje ukojenie i wyciszenie. Praca nad tym projektem była czystą przyjemnością, bo klient miał jasno sprecyzowany styl, który lubi, a jednocześnie pozostawił dużą przestrzeń dla naszych propozycji.

Zacznijmy od podstaw

Projektowanie rozpoczęliśmy od wnikliwej analizy stylu życia naszego klienta. W czasie rozmowy podzielił się z nami informacjami o swoich oczekiwaniach, przyzwyczajeniach i rzeczach, które posiada. Dzięki temu wiedziałyśmy, w którym kierunku zaproponować zmiany do układu funkcjonalnego. Zmieniłyśmy wannę na prysznic, zaprojektowałyśmy blat kuchenny na niestandardowej wysokości (prawie 100 cm!), stworzyłyśmy wygodne miejsce do pracy w sypialni i wyeksponowałyśmy pianino w salonie.

Jakość w parze z ceną

Jakość materiałów była dla klienta niezwykle ważna. Ale jak każdy inwestor miał budżet, którego nie chciał przekroczyć. Dlatego w pierwszej kolejności postawiliśmy na piękną drewnianą, dębową podłogę oraz meble wykonane przez stolarza. To wraz z robocizną pochłonęło znaczną część budżetu, ale na szczęście udało nam się znaleźć pozostałe materiały i meble w dobrej cenie. I choć w łazience wybór padł na kolekcję płytek z górnej półki, to ograniczyliśmy ilość płytek do minimum (tylko stref mokrych). Dzięki temu udało się zachować piękny design tego pomieszczenia bez szkody na budżecie.