Przejdź do głównej zawartości

PROJEKT Sztuka kompromisów

Powierzchnia:
52 m2
Budownictwo:
Nowe
Liczba pokoi:
2
Przeznaczenie:
2 osoby

Jeśli kiedykolwiek miałybyśmy wyobrażać sobie idealną realizację, to współpraca nad projektem tego mieszkania taka by właśnie była. Od początku spójna wizja kolorystyki i stylistyki, podobne myślenie, ciekawe pomysły, otwartość na nowe, ustępstwa, kompromisy, negocjacje – tak wyglądała nasza praca nad aranżacją mieszkania, którego właścicielami jest dwóch, wspaniałych mężczyzn. Fakt, że obdarzyli nas ogromnym zaufaniem, pozwolili pracować, działać, tworzyć, a potem realizować, sprawił, że dziś z sentymentem myślimy o tych kilku miesiącach, które upłynęły nam na realizacji naszych założeń.

Luz i spokój

Choć próbujemy, to nie potrafimy sobie przypomnieć żadnego kryzysowego momentu w czasie całej naszej współpracy. A przecież najpierw długo dyskutowaliśmy o projekcie, wybieraliśmy materiały, uzgadnialiśmy terminy, aż w końcu ekipa zaczęła swoją pracę, a my doszlifowywaliśmy detale mebli. Jak przy każdym takim projekcie pojawiały się różne pomysły, sugestie, wątpliwości, dylematy – ale to wszystko okraszone dużą dawką humoru i takiego wewnętrznego luzu, sprawiło, że na długo zapamiętamy ten projekt i naszych wspaniałych Inwestorów, którzy swoją lojalnością i pewnością w nasze umiejętności dodawali nam skrzydeł. A efekty? Wystarczy spojrzeć na zdjęcia. Jest pięknie!

Ponadczasowa klasyka

W projekcie od początku dominowała klasyka w połączeniu z nowoczesnością. Dębowa podłoga ułożona jest w jodełkę (ten sam motyw pojawia się na płytkach w łazience), ale przełamana nowoczesną zabudową kuchenną. Duński design z lat 60 łączy się z praktycznymi rozwiązaniami, a chłodne szarości są ocieplone przez tkaniny i tapicerki. Wszystko zachowane w idealnych proporcjach, które tak naprawdę nigdy nie wyjdą z mody.