Przejdź do głównej zawartości

PROJEKT Męska decyzja

Powierzchnia:
43 m2
Budownictwo:
Do remontu
Liczba pokoi:
2
Przeznaczenie:
1 osoba

Połączenie zaufania do architekta i odważnych idei, zawsze daje wyjątkowy efekt. Wystarczy do tego dorzucić dobre, naturalne materiały i śmiałe, męskie decyzje, aby mieszkanie było skrojone na miarę. Dzięki temu powstała nietuzinkowa i przytulna oaza, wobec której nie można pozostać obojętnym. Tak też było w przypadku tego mieszkania, które jednocześnie było pierwszym, które zrealizowaliśmy w Prostym Planie!

Kurz, gruz i siwy dym

Mieszkania do remontu to zawsze ogromne wyzwanie projektowe, logistyczne i finansowe. Szczególnie kiedy mamy do czynienia z lokalem, w którym ostatni remont przeprowadzono… w sumie nigdy. Do wymiany było wszystko łącznie z oknami, drzwiami wejściowymi, wszystkimi instalacjami i tynkami. Niby niewielki metraż, a miało się wrażenie, że ta realizacja nigdy się nie skończy. Na szczęście po wielu długich tygodniach pojawiły się pierwsze efekty, które udowodniły, że warto było czekać!

Podłoga, którą pokochał internet!

W projekcie tego mieszkania jest wiele elementów, które przyciągają uwagę – nietypowy kolor zabudowy kuchennej, intensywnie turkusowa ściana w sypialni, “lewitujące” doniczki czy ciemna łazienka, ale tak naprawdę to inny materiał podbił serce klienta i tysięcy internautów, którzy zobaczyli pierwsze zdjęcia z realizacji. Tym elementem była podłoga, wykonana na indywidualne zamówienie, z nietypowym i odważnym efektem ombre w aneksie kuchennym. Dzięki przejściu kolorów udało się optycznie oddzielić salon od kuchni a przy tym zachować spójność. A efekt WOW był już tylko miłym dodatkiem.