Przejdź do głównej zawartości

PROJEKT Jaśniej proszę

Powierzchnia:
55 m2
Budownictwo:
Do remontu
Liczba pokoi:
Przeznaczenie:
2 osoby

To był naprawdę sprawny i szybki remont. Choć pracy było bardzo wiele, a czas naglił udało nam się zrealizować metamorfozę mieszkania w zaledwie 6 tygodni! Mogłybyśmy napisać, że na początku był chaos. Ale tak nie było. Mogłybyśmy napisać, że to miał być tylko drobny „lifting” sypialni. Ale stało się inaczej. Mogłybyśmy napisać, że remonty to prawdziwy tor z przeszkodami. I faktycznie tak jest. Ale ten udało się nam pokonać w iście olimpijskim stylu.

Małe wielkie zmiany

A zaczęło się od tego, że pewne sympatyczne małżeństwo, po dziesięciu latach użytkowania swojego lokum, postanowiło zrobić mały remont swojej sypialni i łazienki. O ile o remontach można myśleć w kategorii „mały i nieuciążliwy”. Z założenia chcieli wymienić płytki, wannę na prysznic i wygospodarować nieco więcej miejsca do przechowywania. Ostatecznie, w trakcie rozmów, okazało się że zakres prac musi być o wiele większy.

Zacznijmy od podstaw

W toku prac zdecydowaliśmy, o dalej niż zakładaliśmy, idących zmianach. Kompletnej zmianie uległa nie tylko łazienka, ale również sypialnia, w której udało się wygospodarować całkiem sporą garderobę. To właśnie to pomieszczenie rozwiązało większość problemów z przechowywaniem. Pierwotnie duża i niewykorzystana przestrzeń sypialni nie straciła na swojej funkcjonalności, a dzięki podziałowi wycisnęliśmy z niej 200% potencjału. Chcesz zobaczyć, jak to mieszkanie wyglądało przed remontem i jakich jeszcze zmian dokonaliśmy? Zajrzyj do artykułu: Remont mieszkania – jak wygospodarować dodatkową garderobę