Przejdź do głównej zawartości

PROJEKT Jeden do jednego

Powierzchnia:
60 m2
Budownictwo:
Nowe
Liczba pokoi:
3
Przeznaczenie:
1 osoba

Naszym zadaniem było stworzenie wnętrza „z charakterem” – męskiego, ale zarazem przytulnego dla odwiedzających go gości i rodziny. W aranżacji tej odeszłyśmy od typowych schematów, opierając ją na głębokim odcieniu zieleni oraz antracycie, uzupełnionym ciepłej tonacji drewnem, a także surowym, jasnoszarym betonem. Spójność w projektowanej przestrzeni gwarantuje powtarzająca się kolorystyka, wzory i materiały.

Stylowy komfort

W przestronnym holu zaprojektowałyśmy dwie, bardzo pojemne szafy na wymiar. Pierwszą z nich wyposażyłyśmy w lustrzane fronty oraz podwiesiłyśmy na pewnej wysokości, dzięki czemu uzyskałyśmy wygodne miejsce na wsunięcie kilku par butów. Drugą zabudowę zakończyłyśmy narożną wnęką z tapicerowanym siedziskiem oraz haczykami na okrycia wierzchnie. W całej strefie wejściowej, jak i komunikacyjnej, na podłodze położona została płytka ceramiczna imitująca beton, która jest jednym ze wspólnych akcentów dla całego mieszkania.

Z betonowym akcentem

Zaprojektowana zabudowa kuchenna jest bardzo pojemna, a jednocześnie nie przytłacza przestrzeni salonu, w której się znajduje. Swoją pakowność zawdzięcza między innymi szafkom wiszącym o dwóch głębokościach. Położona na ścianie nad blatem płytka w układzie jodełki dodatkowo zdobi całą aranżację. Od strony salonu ciąg kuchenny został zakończony otwartym, ażurowym regałem.

Niebanalny salon

Aneks kuchenny w sposób umowny oddzieliłyśmy od salonu czteroosobowym, okrągłym stołem jadalnianym, nad którym pojawił się złoty żyrandol o ciekawej formie. Tymczasem strefa odpoczynku to wygodna i miękka kanapa narożna, zlokalizowana naprzeciwko ściany z telewizorem. Aranżacja tej płaszczyzny jest ciekawą kompozycją stworzoną z zabudowy meblowej na wymiar i ściany obłożonej płytami betonu architektonicznego.

Przytulnie, ale po męsku

W łazience zastosowałyśmy ciekawe rozwiązanie, jakim jest umieszczenie pralki pod dwupoziomowym blatem z umywalką. Ponadto, połączyłyśmy dwa rodzaje płytek w odcieniu szarości z charakterystyczną ryflowaną płytką o wzorze drewna. Kompozycję tę uzupełniłyśmy podtynkową armaturą oraz grzejnikiem w antracytowym kolorze.

Jeden do jednego

Projekt wnętrza w Brwinowie jest doskonałym przykładem na to, że profesjonalnie przygotowany projekt idący w parze z konsekwentną realizacją jego założeń to gwarancja doskonałego efektu końcowego. Ta ciepła i niezwykle przytulna przestrzeń idealnie wpisała się w oczekiwania naszego Klienta.